уторак, 9. август 2022.
Пријава испита за септембарски испитни рок

Пријава испита за септембарски испитни рок у академској 2021/22. години почиње 12. 8. 2022 и траје до 25. 8. 2022. године.

У овом испитном року могуће је пријавити испите из непарног и парног модула.
Пријава испита врши се електронским путем.
Могуће проблеме приликом пријаве студенти треба да пријаве Студентском реферату у периоду предвиђеном за пријаву испита у радно време Службе.
У случају закашњења са пријавом студенти су дужни да се јаве Студентском реферату и пријаве испит уз надокнаду.

Студент који није измирио своје обавезе према Факултету неће моћи да пријави испите.
Последњи рок за достављање уплате је 25. август 2022. године до 11:30 часова, након чега се приступ порталу за пријаву испита прекида.

Студенти којима су одобрене молбе за накнадно полагање главног предмета и предмета Камерна музика, не треба да их пријављују, али је потребно да пре изласка на испит у Студентском реферату преузму записник.