петак, 22. септембар 2023.
ОБАВЕШТЕЊЕ У ВЕЗИ СА ПРЕДМЕТИМА „ПСИХОЛОШКЕ ОСНОВЕ ПРЕДУЗЕТНИЧКИХ ВЕШТИНА“ И „ПСИХОЛОГИЈА И ВЕШТИНЕ КОМУНИКАЦИЈЕ“

Обавештавају се студенти који ће у јесењем семестру школске 2023/24. године слушати и полагати предмет Психолошке основе предузетничких вештина (ПРИМА), односно предмет Психологија и вештине комуникације (Музичка режија) на мастер академским студијама да је потребно да се до 09.10.2023. године путем мејла јаве предавачу и асистенту на овим курсевима. Мејл насловите називом предмета који ћете похађати и упутите на следеће адресе:  blankabogunovic@fmu.bg.ac.rs  и dejana.mutavdzin@fmu.bg.ac.rs (ставити у cc).

Први часови на овим предметима одржаће се 10. 10. 2023. године у званичним терминима одржавања наставе, објављеним у распореду Факултета музичке уметности.