уторак, 26. септембар 2023.
ОБАВЕШТЕЊЕ У ВЕЗИ СА ПРЕДМЕТОМ „МЕТОДИКА НАСТАВЕ ГУДАЧКИХ ИНСТРУМЕНАТА“

Обавештавају се студенти прве године основних академских студија одсека за Гудачке инструменте, као и нови студенти друге, треће и четврте године, или стари студенти истог одсека који су променили е-mail адресу или прекинули статус мировања, да предметном професору Методике наставе гудачких инструмената др ум. Растку Поповићу до уторка 3. октобра доставе свој контакт (име и презиме, инструмент, класу, годину студија и личну е-mail адресу) на: metodikа.gudaci@gmail.com.

Настава ће се одвијати према коначном распореду објављеном на сајту Факултета, а прво предавање биће у суботу 7. октобра у учионици бр. 40. Предметни професор ће се мејлом обратити студентима са упутствима и материјалима везаним за предмет.