уторак, 25. јул 2023.
ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

Пријава испита за септембарски испитни рок почиње 14. августа и траје до 23. августа 2023. године.

У овом испитном року могуће је пријавити испите из парног модула. Пријава испита се врши електронским путем.

Могуће проблеме приликом пријаве студенти морају да пријаве реферату у периоду предвиђеном за пријаву испита. У случају закашњења са пријавом, студенти су дужни да се јаве Студентској служби и пријаве испит уз надокнаду.

Студент који није измирио своје обавезе према Факултету неће моћи да пријави испите. Последњи рок за достављање уплате је 23. август 2023. године до 12 часова, када и истиче рок за пријаву испита.

Студенти којима су одобрене молбе за накнадно полагање главног предмета и камерне музике, испите не могу да пријаве. Потребно је да у реферату преузму записник пре изласка на испит.